-12%
,

SFP Singlemode Vezelmodule Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pcs)

Voorraad:

Uitverkocht


73.37 82.94

Uitverkocht

Als je een fan bent van IT en elektronica, blijf up-to-date in de wereld van technologie en mis zelfs de kleinste details niet, koop SFP Singlemode Vezelmodule Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pcs) tegen een onklopbare prijs.

Artikelnummer: _S0208036 Categorieën: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “SFP Singlemode Vezelmodule Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pcs)”

There are no reviews yet.